Koszulki Duszpasterstwa Akademickiego Karmel

Stworzenie tych koszulek stanowiło pewne wyzwanie dla mnie. Projekt musiał wprowadzać coś nowego, jakiś nowy wzór. Poprzednie koszulki zawierały w sobie tylko poprzednie logo DA Karmel. Postanowiłem więc stworzyć coś innego. Również ze względu na to, że miałem tutaj zupełną dowolność postanowiłem pomyśleć kreatywnie i nieszablonowo.

Ze względu na to, że Karmel jest górą postanowiłem zaczerpnąć z tego motywu. Niestety wena nie przychodziła zbyt łatwo. Ostatecznie stworzyłem tylko jeden projekt na papierze, ale wiedziałem jak chcę, żeby on wyglądał.

Również z tego względu co powyżej postanowiłem poeksperymentować i więcej pracy włożyć w programie graficznym. To tam powstało pozostałe 90% projektu, który możemy zobaczyć niżej. Na górze widzimy symbol Krzyża – znak chrześcijan. Sama góra jak pisałem wyżej jest mocno związana z duchowością karmelitańską, z której duszpasterstwo czerpie. Postanowiłem ją więc zamknąć w prostych geometrycznych kształtach trójkątów. Wszytko uzupełnieją odcienie brązu, koloru charakterystycznego dla karmelitów.

quis, ipsum fringilla Aenean justo Praesent luctus libero dictum